Kaset Restaurant & Cafe | Hakkımızda
 
ANA SAYFA HAKKINDA MENÜ GALERİ ETKİNLİKLER İLETİŞİM
 
ANA SAYFA HAKKINDA MENÜ GALERİ ETKİNLİKLER İLETİŞİM

Beşiktaş, İstanbul’un kalbidir. Denizi kucaklayan kollarıdır. Bir elinde sarayları, müzeleri, çeşmeleri, eski evleri ve hatırladıkları, diğerinde dillere destan cıvıl cıvıl çarşısı, üniversiteleri, kültür merkezleri... Beşiktaş, tarihtir, gelecektir, merkez noktadır.  Üniversitelidir Beşiktaş. Güleryüzlü esnaflık geleneğidir. Dostluktur. Çok eski ile yeninin kavga değil yanyana oturup sohbet ettiği yerdir. Görmüş geçirmiştir. Hem beyefendidir, hem delikanlı. Beşiktaş’ın sokakları canlıdır, soluk alır verir.  Kafeleri, restoranları, eğlence mekanlarıyla hayatın nabzını tutar.

Taksimde başarılı bir grafik yakalayan Kaset Kafe-bar işletme hayatına işte bu nedenle Besiktaş’ta devam ediyor. Kafe-restoran olarak hizmet verecek olan mekan, Beşiktaş’ta yepyeni bir lezzet durağı olmayı hedefliyor. Muazzam kahvaltıları ve çok özel menüsüyle üç öğünü bir ziyafete dönüştürmek, müşterilerini “neden beş, altı, yedi öğün olmasın bir günde” gibi düşüncelere sevketmek niyetinde.

Kaset kafe restoran’ın kent içinde adeta bir vaha olan 200 metrekarelik huzurlu bir bahçesi var! Burada, önünde sıcak şarabınızı yudumlayabileceğiniz bir şömine, tarihi bir kuyunun üzerine oturtulmuş kocaman bir şövalye masası gibi hoş sürprizler bekliyor sizi. Modern ev konseptine sahip zevkli dekorasyonu, hazırlıkları izleyebileceğiniz açık mutfakla toplayın. Güzel müziklere, deneyimli ve güleryüzlü personeli ekleyip, tatmin edici porsiyonları nefis yemeklerle çarpın!

İşte Kaset!
Beşiktaş’ta keyifli zamanların yepyeni ve kaliteli mekânı.

 
Copyright© 2008 - 2016 Kaset Restaurant & Cafe | Sinanpaşa mah. Selamlık cad. No:5/1 Beşiktaş İstanbul | 0212 227 33 69